KOMPLETNÍ NABÍDKA

Náš svět je DIGITÁLNÍ - na počátku je DIGITÁLNÍ fotografie, po té její následné DIGITÁLNÍ zpracování a na konec certifikovaný DIGITÁLNÍ nátisk.

REPRODUKČNÍ FOTOGRAFIE

Náš atelier je vybaven špičkovou technologií pro reprodukční fotografii - optikou Carl Zeiss, fotoaparátem Hasselblad a digitální stěnou Leaf Aptus. To vše nám umožňuje postihnout a popsat barevné spektrum širší než klasické Adobe RGB či sRGB standardních profesionálních zařízení.

DIGITÁLNÍ POSTPRODUKCE

Obrazová data zpracováváme v programech Capture One, Adobe Lightroom a Adobe Photoshop. Pro vybrané úkony pak používáme speciální software, k těmto účelům vyvinutý. Barevné korekce provádíme v prostoru Lab, takže při jejich převodu do profilu konkrétního tiskového média dochází k jejich minimálnímu zkreslení.

DVANÁCTIBAREVNÝ TISK

Na strojích kalibrovaných X-Rite Color Managementem tiskneme dvanáctibarevným tiskovým systémem LUCIA EX pigmenty ošetřenými proti UV záření tak, že zaručují barevnou stálost po dobu 100 let.

... když světlo informace proměňuje v barvu ...

NAŠE BENEFITY

Nadstandartních výsledků se nám podařilo dosáhnout hlavně díky vzájemnému propojení několika velice důležitých faktorů.

MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI

Naše práce je výsledkem mnohaletých zkušeností se zpracováním digitálních dat pro různé průmyslové tiskové technologie. Znalosti zde nabyté nám umožňují mít celý proces digitalizace pod maximální možnou kontrolou a zároveň i v případě potřeby hledat optimální cesty k dosažení požadovaného výsledku.

ŠPIČKOVÁ TECHNIKA A MATERIÁLY

Pro dosažení dokonalé iluze originálu je samozřejmě nezbytná špičková technologie - speciální osvětlení, optika, digitální stěna a vybrané programy pro zpracování požadovaných úkonů. Finální výsledek je vždy závislý na typu použitého tiskového média. Je tak nezbytnou podmínkou i individuálně měřený a kontrolovaný tiskový výstup.

DOKONALOST UKRYTÁ V DETAILU

Díky speciálnímu zařízení jsme digitální stěnou schopni sejmout obraz prakticky jakékoli velikosti
v libovolném rozlišení.

Jan Pištěk - Laguna 2, akryl na plátně

Ukázka zvětšeného detailu transparentnosti lazur

Ivo Křen - Temná tůně II, vícebarevný linoryt

Ukázka zvětšeného detailu jemného reliéfu přetiskované barvy

Jiří Lindovský - Bez názvu, tužka a akryl na plátně

Ukázka zvětšeného detailu stopy tuhy na plátně